Костянтинівці розповіли про свої ОСББ у Дніпрі

У Дніпрі відбувся форум керівників ОСББ східного регіону України. Голови об'єднань «Леваневського,45» Ярослав Маланчук та «Десяточка» Олександр Дерека були єдиними запрошеними з Костянтинівки.

Свої ОСББ вони створили влітку минулого року. Є представниками тих керівників, які не чекають допомоги від влади, а й самі намагаються шукати альтернативні джерела фінансування ОСББ, адже для вирішення багатьох питань не вистачає грошей з квартплати. Коли в місті проводилися тренінги про розбудову ОСББ, вони приймали активну участь.

А вже по результатах цих занять активістів запросили до Дніпра.

- Ми там познайомилися з цікавими людьми, - розповів Ярослав Маланчук. - У надзвичайній атмосфері обговорили важливі питання, дізналися багато корисного в управлінні ОСББ. Спілкуючись с колегами, я наголошував на тому, що на прикладі наших ОСББ ми намагаємося в костянтинівцях виховути людину-господаря. Треба самому щось брати та робити, не чекаючи інших. Зміни потрібно починати з себе. Саме дотримуючись такої філософії, ми в нашому ОСББ вирішили багато комунальних проблем.  

10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов