Каналізаційні очисні споруди у Костянтинівці реконструюють другий рік

з цих рещервуарів каналізація потрапляє до річки Кривий Торець

На деяких трубах забили дерев’яні чопи

Через зношеність мереж і проведення реконструкції усі каналізаційні стоки проходять лише один ступінь очищення замість п’яти.

Фактично очисні не працюють, наявна інфраструктура дозволяє  виділити тверду фракцію, далі стоки йдуть до річки Кривий Торець. Щодоби через очисні проходять близько 18 тисяч кубометрів рідких стоків.

Потрапити на об’єкт журналістам з камерою відмовили, послалися на незавершені роботи. Біля резервуарів зі стоками лежать металеві труби діаметром 1 м, викопані із землі, на багатьох – дірки. Під час укладання нових труб на швах утворилися тріщини, їх забили дерев’яними чопами – розповіли працівники водоканалу.

З моменту нашого попереднього візиту минуло майже півроку, за цей час утеплили два приміщення, де розташовані насоси.

Капітальний ремонт на каналізаційних очисних було розпочато у 2015 році. Їх було збудовано у Костянтинівці у 1960-х роках. З обласного екологічного бюджету на реконструкцію виділено понад 31 мільйон гривень.За проектом його мають завершити у грудні 2017 року.  

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов