Костянтинівку метуть за півмінімалки

Служба єдиного замовникаскоротила двірникам робочий день вдічі

Людям заборонили скаржитися і стали погрожувати, що їх усіх звільнять. Журналістам двірники розповіли, що працюють за 1600 гривень на місяць. Свої прізвища та імена люди бояться називати. 

- У нас 86 двірників у штаті. У січні-лютому ми перевели їх на 6-годинний робочий день, а з березня на 4-годинний. Квартплата востаннє зростала у 2015 році, у тарифі закладена мінімальна зарплата 1680 гривень, а зараз 3200. У підприємства не вистачає грошей, - розповів директор КП СЄЗСергій Гонтаренко.

При цьому обсяг роботи у двірників не зменшився, а їх намагання відстояти свої права наштовхуються на погрози керівництва.  Журналістам С.Гонтаренко пообіцяв, що скоро (можливо, з квітня) людей переведуть на 8-годинний робочий день, оскільки влітку сміття більше. Але не надовго: так двірники працюватимуть до червня, а потім знову перейдуть на 4-годинний графік. Також цікавився у журналістів, хто розповсюджує таку інформацію про двірників та комунальне підприємство, яке він очолює. 

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов