В Костянтинівці згуртувалися політичні сили

У місті створена Координаційна політрада

Представники місцевих осередків п'яти партій: ВО "Свобода", Народний фронт, Укроп, ЄвроПартія, Радикальна партія Ляшка згуртувалися.

Було прийнято рішення об'єднати свої зусилля і створити Координаційну політраду патріотичних сил Костянтинівки. Завданням на майбутнє вирішили таке - поставити об'єднання зусиль з підготовки до виборів. І, в першу чергу, пошук і підготовку до роботи в органах самоврядування і виборчих комісіях нових мешканців міста, що стоять на державних, антикорупційних позиціях, готових, на відміну від нинішньої влади, працювати в тісному зв'язці і в інтересах громади.

Найближчим часом Координаційна політрада буде ініціювати ряд заходів і, в першу чергу, акції по терміновому припиненню повноважень Костянтинівського міськради, залученню до відповідальності всіх, хто бере участь в корупційних злочинах. В даний час вже розпочато підготовку до акції протесту проти цькування представника патріотичних сил - начальника Костянтинівського управління освіти О.Барабаш. Захід планується в Костянтинівці і в Краматорську (біля стін обладміністрації). Цю ініціативу, як прокоментували члени ради, вже підтримали патріотично сили Дружківки, Краматорська, Слов'янська та Бахмута. 

36 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов