Сотні ртутних ламп розкидані біля водоймища Шанхай у Костянтинівці

Місцеві мешканці та екологи б’ють тривогу

До відділення поліції звернулися мешканці Сантуринівки, багато з яких неподалік мають дачі.  Частина знайдених люмінісцентних  ламп, що містять ртуть, побита, усе просто звалено неподалік води.  

- Поліції  відомо про це звалище вже два місяці, але жодних заходів вони не вжили. Там багато джерел підземних, до яких люди ходять за водою, поряд улюблене місце відпочинку – Шанхайське водоймище. Це жахлива ситуація. На наше звернення до екоінспекції там відповіли, що у них велика територія і вони не мають часу приїхати, хоча пообіцяли, - розповів еколог, місцевий журналіст Володимир Березін.

На думку В.Березіна, лампи викинули власники супермаркетів або крамниць, що торгують таким товаром. Раніше їх приймали від населення і відвозили на утилізацію до Микитівського ртутного комбінату. Нині підприємство  опинилося на окупованій території.

До речі,в одній такій лампі може міститися від 40 до 70 мг ртуті. Ртуть є отруйною речовиною і  належить до І класу небезпеки, що забруднює навколишнє середовище.

23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов