Громадська рада у Костянтинівці почала свою роботу

На першому засіданні обрали голову і усіх розподілили по комітетах   

До новоствореної Громадської ради при виконкомі увійшли 39 містян, що представляють різні громадські організації. На своєму першому засіданні 6 березня більшістю голосів обрали голову ради – Лілію Мірошниченко – голову ГО Український інститут антикризового менеджменту. Заступником став активіст, голова ОСББ Ярослав Маланчук. Також за власним бажанням усі присутні розділилися по чотирьох напрямках роботи – економіка, комунальна сфера, дотримання законності, освіта і культура. Більшістю голосів вирішили виключати з членів ради за два прогули без поважних причин.

- На наступному засіданні ми маємо затвердити план роботи на рік, запросити також до кожного відділу керівників міста, разом плануємо проводити обговорення, слухання, круглі столи  - усе, аби робота Громадської ради була конструктивною. Сподіваємося на співпрацю з виконкомом, - наголосила керівник ГР Лілія Мірошниченко.

Громадська рада при міському виконкомі обирається на два роки. Дане утворення є консультативно-дорадчим органом місцевої влади і передбачає залучення громадян до вирішення важливих питань життя міста. Це вже другий склад громадської ради, перший було створено у 2015 році. Нині склад ради суттєво оновився.

27 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов