Почути про свою роботу костянтинівські депутати не захотіли

Усі місцеві обранці проігнорували запрошення на публічну дискусію

Про стандарти демократії у роботі костянтинівських депутатів  ішлося у суботу, 4 березня, на базі  вільного просторуDRUZI.

Представник “Сильних громад Донеччини” Вікторія Омельченко розповіла про активність депутатів, відсутність приймалень, будь-яких телефонів, де їх можна знайти. Говорили про роботу депутатів у 2016 році. У Костянтинівці не було виборів до міської ради у 2015 році, тож депутатський корпус – 40 осіб – лишився з 2010 року. З наведеної інфорграфіки видно, що на сесії жодного разу не прийшли  дев’ять осіб, ще троє прогуляли половину зібрань. Жоден з депутатів не ініціював винесення якогось питання на сесію і не подав проект рішення.

- Депутатів обрала громада, вони мають звітувати перед нею. Ніхто з депутатів публічно не звітував перед виборцями, що він зробив для людей, які доручення йому давали. Люди не знають, де їх шукати. На сайті міськради жодної інформації про це. На сесії ходять вибірково. У залі завжди критично мала кількість депутатів, голосують лише за життєво необхідні рішення – бюджет ухвалити, наприклад. Одноголосно голосують за премії керівництву міста. Остання сесія була 23 лютого, а вони проголосували за премії з 1 лютого. Це як розуміти?  Наше запрошення сьогодні проігнорували, це теж свідчить про їх неготовність говорити, - наголосила Вікторія Омельченко, яка проводила цю дискусію.

Участь у заході взяли активісти, представники різних політичних сил, журналісти. Матеріали цього обговорення організатори пообіцяли направити депутатам для ознайомлення.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов