Правоохоронцям придбають комп'ютери за кошти костянтинівців

Місцеві депутати виділили гроші з бюджету на ремонти та комп'ютерну техніку

На сесії міської ради депутати перерозподілили кошти, що лишилися на рахунках з минулого року. Відповідно до програми “Правопорядок” виділили кошти на спецодяг для рятувальників – 30 тисяч гривень, на капітальний ремонт будівлі СБУ – 70 тисяч гривень, також 40 тисяч на комп’ютери міському відділенню поліції і 35 тисяч гривень на ремонт у поліції.

При цьому на комп’ютери навчальним закладам у 2016 році кошти не виділяли, оскільки місто дотаційне і бюджет не дозволяє придбати школярам сучасну техніку, як пояснювали весь час чиновники.  Майже у всіх школах міста комп’ютери старші за віком від учнів. Незначне оновлення техніки,яке відбулося торік, стало можливим лише завдяки участі навчальних закладів в окремих грантових проектах. Так, п’ятнадцять комп’ютерів отримала костянтинівська школа № 9 від Китайської народної республіки завдяки участі у проекті “Go Camp”.

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов