Двісті сімдесят хіміків Костянтинівки втратили роботу через ліквідацію підприємства

Працівників хімічного заводу попередили про звільнення два місяці тому

Процедуру було розпочато у грудні 2016. Наразі 80% колективу вже забрали свої трудові книжки. Ліквідатор Олег Нестеренко запевнив, що підприємство не будуть різати на метал, його зараз охороняють.

- Найближчим часом державне підприємство “Костянтинівський хімічний завод” буде виставлено на торги як цілісний майновий комплекс. Кредиторська заборгованість складає 160 мільйонів гривень, тож початкова ціна, з якої можуть початися торги, саме така. Я сподіваюся, що завод буде куплено і на ньому поновлять виробничі потужності. Кошти від продажу підуть на погашення заборгованості працівникам, а також для сплати усім кредиторам, - наголосив Олег Нестеренко.

Люди на заводі не отримували заробітну плату з липня 2016 року. Найменший термін, у який можуть бути сплачені борги, складає півроку. Костянтинівський хімічний завод – одне з найстаріших підприємств у місті, має історію у понад 120 років. Останнім часом підприємство виробляло добрива для сільського господарства та іншу хімічну продукцію.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов