06272.com.ua

Прокуратура вимагає повернути державі землі вартістю понад 5, 5 млн грн

Артемівська місцева прокуратура в судовому порядку вимагає повернути земельні ділянки площею понад 800 га до земель запасу Бахмутського району.

Прокуратурою встановлено, що Артемівською районною державною адміністрацією у 2012 році передано в оренду фізичній особі понад 800 га землі, вартістю понад 5,5 млн грн для ведення фермерського господарства.

Однак, у порушення вимог Земельного кодексу, вказані землі запасу передані в оренду юридичній особі без проведення земельних торгів, а також без проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Це призвело до недоотримання коштів місцевим бюджетом.

У зв’язку з цим Артемівською місцевою прокуратурою, з метою захисту інтересів держави у сфері земельних відносин, направлено до суду 2 позовні заяви про визнання незаконними розпоряджень райдержадміністрації та договорів оренди земельних ділянок. Таким чином прокуратура вимагає повернути до держави вказані землі.

Позови на теперішній час перебувають на розгляді суду.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать