ТРЕНІНГ «ГРОМАДЯНСЬКУ АКТИВНІСТЬ МОЛОДІ»

ТРЕНІНГ «ГРОМАДЯНСЬКУ АКТИВНІСТЬ МОЛОДІ»

Молодь Донецького регіону запрошується доєднатися до проекту «Громадянська просвіта молоді на Сході України», який другий рік об’єднує вже більше 180 молодих мешканців східного регіону України віком від 18 до 35 років. Під час тренінгів ви маєте можливість отримати знання щодо засобів реалізації громадянської активності, навичок написання проектів, складання кошторису, взаємодії з владою під час громадської діяльності, а також зустрічі з представники міської адміністрації, депутатами.

Учасники тренінгів мають можливість взяти участь в конкурсі проектів та отримати до 20 000 грн. від Фонду Фрідріха Науманна за Свободу на реалізацію власних проектів, спрямованих на вирішення локальних проблем громад, інформаційну та консультативну підтримку від громадської організації «Молодь Сходу України» (м. Слов’янськ).

Наступні тренінги заплановані:

9 червня 2018 р. – м. Костянтинівка (Вільний простір «DRUZI»).

23 червня 2018 – м. Добропілля (Добропільський центр молоді «Добро»)

ОБОВ’ЯЗКОВО! Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/eEOETS08IX6HHCv03

Організатори: ГО «Молодь Сходу України» за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Соответствие
(0 оценок)
Расположение
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Соответствие
0/12
Расположение
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать